Nová Včelnice

Resort***

+420 702 084 362

Kontaktujte nás

Hotel Nová Včelnice

Vítejte v Resortu Nová Včelnice

Náš resort se nachází v malebné krajině Jižních Čech mezi Jindřichovým Hradcem a Pelhřimovem, přesně 150 km od Brna a 120 km od Prahy. Zde na vás dýchne duch historie i čisté přírody.

Náš resort nabízí komplexní služby hotelu, ubytování v rekonstruovaném historickém zámku ze 14 století ve 39 dvoulůžkových pokojích.

Nabízíme odpočinek, wellness, zámeckou zahradu s fontánou, zahradní altán pro firemní, společenské, svatební i sportovní akce. 

Wellness a relax

Wellness nabízí relaxační místnost s finskými sauny a jednou menší infrasaunou, dále místnost s vířivou zážitkovou vanou se sociálním zázemím.

 

Hotel Nová Včelnice

Kapacita resortu Nová Včelnice

39 dvoulůžkových pokojů *** 

2 privátní pokoje 

Všechny pokoje jsou ve standartním vybavení s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem. V pokoji je minibar, televize, připojení na Wi-fi.

WiFe Free
Bezbariérový přístup
Nekuřácké prostředí
Hlídané parkoviště

Hotel Nová Včelnice

Parkování

Pro hosty ubytované v našem resortu je k dispozici parkoviště s kapacitou 33 stání, z toho 4 parkovací místa jsou dimenzována pro tělesně postižené a 7 parkovacích stání ve stávající hospodářské budově v zahradě. Celkem tedy 40 parkovacích stání.

Parkoviště je monitorováno kamerových systémem a v nočních hodinách zcela uzavřeno vstupní bránou.

 Na parkoviště zámeckého areálu se dostanete přes ulici Bedřicha Smetany, hlavní bránou, která je během dne stále otevřena. Najedete dovnitř průjezdu a u závory zazvoníte na recepci resortu.